+38 (067) 596-91-48
info@juvelir.com.ua
Ювелирная студия "JOUVELIRE"
Догляд за прикрасами 2009-03-31
Варто пам’ятати – щоб сберегти первозданну красу та сияючий блиск Вашої прикраси треба вмiти правильно носити та доглядати за коштовностями, адже це як правило дуже деликатнi речi, вразливi до деформацiй, забруднень i потребують не аби якого ставлення до себе, якої б високої якостi вони не були.

Алмаз – твердый мiнерал, але вразливий до ударiв. Золото м’який металл i може деформуватися при необорежному експлуатуваннi. Не варто спати в прикрасах з дiамантами,так як пiд час сну можна зачепитися крiпленням (яке тримає дiамант) за текстильне покриття або меблi. Крiплення може розiгнутися i є ризик втратити дiамант. Не варто одягати прикраси з дiамантами в душ, сауну, при фiзичных роботах, приготуваннi їжi, миттi рук, викоростаннi кремів i т.п. З водою дрiбнi частини бруду потрапляють в мiкроскопiчнi отвори мiж кріпленням та діамантом, i він втрачає свiй блиск. Позбутися такого забруднення можна тільки при очищенi забрудненої речi спеціальним ультразвуковим пристроєм.

Забрудненi вироби чистiть м’якою щіточкою у розчинi теплої води,миючого засобу та нашатирного спирту (з розрахунку 10 крапель спирту на склянку води).

Після чистки виріб сяє як новий.
Для догляду за прикрасами користуйтеся послугами професійних ювелірів. Поліровка, очищення, реставрація покриття, профілактичне регулювання пружності замків на браслетах, сережках, кольє,профілактичне обстеження закріпки діамантів.
Зберігайте прикраси в спеціальних коробочках або шкатулках з м’якими ложементами, кожну річ окремо одну від одної.